19 – 22 stycznia - Dzień Babci i Dziadka w Manufakturze Cukierków

Szukacie oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu na Dzień Babci i Dziadka? Manufaktura Cukierków w Warszawie zaprasza w dniach 19-22 stycznia 2013 r. wszystkich wnuków z Babciami i Dziadkami do wspólnej zabawy. Wśród atrakcji samodzielne kręcenie lizaków, pokazy wytwarzania cukierków metodą z XVII w. Dodatkowo Babcie i Dziadkowie, którzy przyjdą z wnuczkami otrzymają słodkie serduszko.
/ 17.01.2013 15:57

Kolorowe cukierki na Dzień Babci/ Fot. Materiały prasowe Manufaktura Cukierków

Ukręć wspólnie lizaka

Wasi dziadkowie lub babcie wiele w życiu przeżyli, ale pewnie jeszcze nie udało im się samodzielnie kręcić lizaków. W dniach 19-22 stycznia 2013 Manufaktura Cukierków przy ul. Tamka 49 w Warszawie (wejście tylko od ul. Ordynackiej) przygotowała specjalne pokazy. Podczas nich zarówno wnuczkowie jak i dziadkowie będą mogli  samodzielnie zrobić lizaki z masy przygotowanej przez cukierników. Słodka zabawa będzie rozpoczynała się o pełnych godzinach: sobota godz. 11.00-17.00, niedziela godz. 13.00-17.00, poniedziałek i wtorek godz. 16.00 i 17.00. Koszt ukręcenia lizaka to 10 zł (taki sam jak lizaka na półce sklepowej).

Polecamy: Jak stać się dobrą babcią i dobrym dziadkiem?

Smak z dzieciństwa Waszych Dziadków

Dla mniej odważnych wnuczków i dziadków również nie zabraknie atrakcji. Manufaktura Cukierków przy ul. Nowy Świat 21 w Warszawie zaprasza na pokazy wytwarzania karmelków metodą XVII w. Widzowie podczas pokazu będą mogli zobaczyć jak powstają z gorącej karmelowej masy cukierki z zachwycającym w środku wzorem lub napisem. Oglądający dodatkowo można poczuć unoszący się zapach, a na koniec smak ciepłych cukierków. Pokazy rozpoczynać się będą o każdej pełnej godzinie: sobota-niedziela: godz.13.00-20.00, poniedziałek-wtorek: godz. 11.00-20.00. Pokazy wytwarzania cukierków są bezpłatne.

Pokaz kręcenia lizaków/ Fot. Materiały prasowe Manufaktura Cukierków

Serduszko dla Dziadków od Manufaktury Cukierków

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Manufaktura Cukierków przygotowała słodki upominek. Wnuczkowie, którzy przyjdą do Manufaktury Cukierków wraz ze swoimi dziadkami otrzymają lizaka serduszko dla swojej Babci lub Dziadka. Prezent można otrzymać w dniach 19-22 stycznia 2013, po zgłoszeniu się przy kasie.

Źródło: Materiały prasowe Manufaktura Cukierków/ (dr)

Zobacz także: Prezenty na Dzień Babci i Dziadka samodzielnie wykonane

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!