Bebi - kosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt

Z myślą o potrzebach delikatnej skóry firma Barwa opracowała specjalną serię kosmetyków Bebi dla dzieci i niemowląt. Przebadane dermatologicznie i klinicznie produkty nie zawierają barwników ani konserwantów, a dzięki delikatnym składnikom nie uczulają i nie podrażniają skóry. Kosmetyki Bebi polecane są już od pierwszych dni życia dziecka.
/ 13.09.2013 08:39

Delikatne mydełko toaletowe dla niemowląt i dzieci Bebi/ fot. Cruso Public Relations

Delikatne mydełko toaletowe dla niemowląt i dzieci Bebi

Delikatne mydełko z ekstraktem z kwiatu rumianku łagodzi podrażnienia i chroni skórę przed wysuszeniem. Polecane szczególnie do pielęgnacji skóry od pierwszych dni życia dziecka, a także dla dorosłych o bardzo wrażliwej i suchej skórze. Ze względu na naturalne składniki i brak alergenów mydełko nadaje się do codziennego używania. Dodatkowy komfort zapewnia jego wyjątkowo subtelny zapach.

Gramatura: 100g

Polecamy: Jak pielęgnować skórę noworodków i niemowląt?

Płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci Bebi/ fot. materiały prasowe Cruso Public Relations

Płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci Bebi

Delikatny płyn do kąpieli Bebi przygotowany z myślą o wrażliwej skórze dzieci i niemowląt po ukończeniu pierwszego miesiąca życia. Dzięki chroniącym przed wysuszeniem skóry łagodnym składnikom myjącym, d-panthenolowi i proteinom roślinnym, płyn odpowiednio pielęgnuje i nawilża. Kosmetyk nie powoduje łzawienia oczu czy podrażnień błon śluzowych nosa i ust. Polecany również dla dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze.

Pojemność: 250 ml

Szampon dla niemowląt i dzieci Bebi/ fot. materiały prasowe Cruso Public Relations

Szampon dla niemowląt i dzieci Bebi

Szampon przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt, które ukończyły pierwszy miesiąc życia. Dzięki zawartości łagodnych składników myjących oraz d-panthenolu i protein roślinnych delikatnie nawilża skórę głowy. Włosy stają się miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują. Produkt nie podrażnia nawet wrażliwych oczu i nie powoduje łzawienia. Odpowiedni także dla dorosłych o szczególnie wrażliwej, suchej skórze.

Pojemność: 250 ml

Źródło: materiały prasowe Cruso Public Relations/ (dr)

Zobacz także: Jak pielęgnować suchą skórę niemowlęcia?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!