Chusteczki nawilżane Cleanic Kindii

Seria Cleanic Kindii to łagodne, hypoalergiczne, testowane dermatologicznie chusteczki nawilżane, idealnie dostosowane do różnych potrzeb skóry dziecka. Nie zawierają alkoholu, PEG-ów i parabenów, dlatego nie podrażniają naskórka. Mają miły i łagodny zapach. Polecane są do pielęgnacji całego ciała dziecka.
/ 19.07.2013 11:10

Cleanic Kindii New Baby Care

Ten wariant chusteczek jest dedykowany dla wyjątkowo delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Są to jedyne chusteczki do stosowania od pierwszego dnia życia dziecka. Dzięki zawartości emolientów nawilżają i natłuszczają skórę, jednocześnie chronią przed podrażnieniami. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka NR ZF-K-7/12.

Produkt otrzymał nagrodę Perła Rynku FMCG 2013.

 Opakowanie 60 szt.

 Cleanic Kindii Baby Sensitive

Chusteczki przeznaczone dla skóry szczególnie wrażliwej i atopowej niemowląt i małych dzieci. Zawierają łagodzący i chroniący balsam z panthenolem. Posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Opakowanie 60 szt.

Cleanic Kindii Skin Balance

Chusteczki polecane do stosowania dla zdrowej skóry dzieci. Zawierają kompleks witamin E, A, F. Nie zawierają  alkoholu, PEG-ów i parabenów. Posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Opakowanie 72 szt.

Źródło: Materiały prasowe Kuźnia PR/ (dr)

Zobacz także: Jak pielęgnować skórę noworodka?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!