Czat z ekspertem na temat nietrzymania moczu

czat z ekspertem NTM
Kobiety cierpiące na NTM, czyli nietrzymanie moczu, często wstydzą się rozmawiać na ten temat. Jeśli do nich należysz, 15 marca możesz anonimowo zadać nurtujące cię pytania ekspertowi na czacie – odpowiedzi będzie udzielać położna mgr Joanna Ciszewska!
Marta Słupska / 15.03.2016 11:41
czat z ekspertem NTM

Nie jest prawdą, że wystąpienie NTM to dolegliwość, która przychodzi z wiekiem i trzeba ją zaakceptować. Błędem jest też myślenie, że schorzenie wymaga zaprzestania dotychczasowych aktywności fizycznych. Wokół nietrzymania moczu narosło wiele mitów, a kobiety, których ten problem dotyczy, często wstydzą się rozmawiać o swoich objawach i obawach. Właśnie dla nich już 15 marca w godzinach 16.00-17.00 odbędzie się internetowy czat, podczas którego całkowicie anonimowo i bezpłatnie będą mogły uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące je pytania z zakresu NTM. Tematem przewodnim wirtualnej rozmowy będzie problem nietrzymania moczu, profilaktyka, diagnostyka oraz metody leczenia.

Ekspertem podczas chatu będzie mgr Joanna Ciszewska, położną z wieloletnim doświadczeniem. Organizatorzy sugerują wejście na czat punktualnie, aby widzieć wcześniejsze pytania i odpowiedzi.

Aby odwiedzić czat, skopiuj poniższy adres do przeglądarki:

http://chat.luxmed.pl/chat/index/gochat/id/58/key/9f7ea7aa137fcf6fba63d90bbe2f9381

Pamiętajmy, że wszelkie materiały zawarte na czacie mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić profesjonalnej konsultacji, diagnozy i opieki medycznej. Jest to jedynie dodatkowa możliwość zapytania, zasięgnięcia rady i nie należy traktować tej drogi komunikacji jako konsultacji medycznych. Pamiętajmy, że każdy przypadek jest inny, nie można generalizować, jak również oczekiwać diagnozy/leczenia „na odległość". Zachęcamy do odwiedzania lekarza w celu uzyskania pełnej informacji o stanie swojego zdrowia. Ponosisz osobistą odpowiedzialność, zawierzając jedynie wiadomościom zawartym na czacie, wypowiedziom osób współpracujących z serwisem, a także opiniom innych użytkowników.

Zobacz też: Jak wyleczyć nietrzymanie moczu?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA