Darmowa aplikacja, która porządkuje leki: Mobilna Apteczka

smartfon, telefon
Często zdarza ci się kupić dwa razy ten sam lek lub zorientować się, że te, które masz w domu, są już przeterminowane? Jeśli tak, Mobilna Apteczka jest właśnie dla ciebie!
Marta Słupska / 20.01.2016 10:16
smartfon, telefon

Czym jest Mobilna Apteczka? To aplikacja w której możemy przechowywać listę leków jakie obecnie posiadamy w swoim domu (w domowej apteczce). Podstawowym założeniem Mobilnej Apteczki jest prostota i funkcjonalność – jest prostą, ale za to funkcjonalną aplikacją, dzięki której możemy mieć porządek w swoich lekach, będziemy wiedzieć, jakie leki posiadamy, kiedy zbliża się ich data ważności, ile mamy czasu na zużycie leku po otwarciu oraz kto z domowników używa poszczególnych leków (za pomocą tagów).

Dzięki funkcjonalności skanowania kodów kreskowych możemy przyśpieszyć proces dodawania leku do Mobilnej Apteczki i w prosty sposób sprawdzić, czy dany lek mamy już w swojej domowej apteczce. Aplikacja znajduje nazwę leku, korzystając z bazy ponad 88000 leków.

Mobilna Apteczka jest dostępna za darmo w sklepie Google Play. Więcej na: http://mobilnaapteczka.pl/
 
Zobacz też: Aplikacje zdrowotne na telefon mogą ratować życie

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA