Fit Skincare for men

W skład linii Fit Skincare for men wchodzą produkty do pielęgnacji twarzy, włosów oraz ciała. Twórcą formuł kosmetyków jest chemik o międzynarodowej renomie z ponad 40-letnim doświadczeniem, którego tożsamość, przez wzgląd na umowy o zachowanie poufności, została utajniona.
/ 04.11.2013 14:06

 

Marka FIT SKINCARE FOR MEN pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła już szerokie uznanie swoich użytkowników. Wszystkie produkty z tej linii zostały naukowo opracowane i gruntownie przetestowane.

W skład linii wchodzi 11 produktów, które zostały stworzone, aby odżywiać męską skórę, przeciwdziałać procesowi jej starzenia oraz pomóc w nadaniu odpowiedniej rzeźby sylwetce.

Są to m.in. krem przeciwzmarszczkowy do twarzy i pod oczy, balsam do ust, odżywka i szampon do włosów oraz żele do pielęgnacji i modelowania ciała. Ceny kosmetyków wahają się od  60 do 200 zł.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!