Jak czerpać zdrową energię z Ziemi? – recenzja

„Jeżeli to możliwe, czytaj tę książkę siedząc i trzymając gołe stopy bezpośrednio na Ziemi – trawie, żwirze, glebie, piasku lub betonie…” – tak swoją książkę rozpoczynają Clinton Ober, dr Stephen Sinatra i Martin Zucker. Już sama wizja takiej chwili relaksu, zachęca do zagłębienia się w tej lekturze. A korzyści jest więcej. Książka pomoże ci poznać innowacyjną metodę na bycie zdrowym, która polega na czerpaniu sygnału elektrycznego z ziemi.

„Jak czerpać zdrową energię z Ziemi?” to ciekawy poradnik ukazujący najnowsze odkrycia związane z uziemieniem – prostym, bezpiecznym i naturalnym zjawiskiem, które pozwala zmniejszać ból i stres. W książce zaprezentowano dokładną instrukcję mówiącą o tym, jak czerpać energię z ziemi oraz szczegółowo opisano, jakie korzyści płyną z terapii „ziemią”. Autorzy prezentują swoje obserwacje dotyczące efektów leczenia, takich jak: likwidowanie przyczyn stanów zapalnych, poprawienie jakości snu, zniwelowanie stresu czy złagodzenie napięcia mięśniowego i bólu głowy.

Tezy przedstawiane w książce znajdują potwierdzenie w zamieszczonych tu statystykach i sondażach, a liczne obrazki i fotografie urozmaicają treść poradnika. Oprócz „suchych” faktów, są tu liczne ciekawostki, np. opisy substytutów chodzenia boso. Czy wiesz, że istnieją uziemiające buty, prześcieradła, łóżka i śpiwory? Jeden z rozdziałów poświęcony jest też niedowiarkom. Zebrano w nim wypowiedzi osób, które korzystają z dobrodziejstw uziemienia i wypowiadają się na temat własnych doświadczeń związanych z pobieraniem zdrowej energii z ziemi. Czytając tę książkę możesz się przekonać, że ta energia może być najlepszym lekiem również na twoje dolegliwości.

Więcej na temat książki w jej zakładce.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA