kobieta fot. Adobe Stock

Jak zadbać o jelita?

Prawdziwa siła pochodzi od środka, a dokładniej z jelit, które nazywane są drugim mózgiem! Jak o nie dbać?
kobieta fot. Adobe Stock

Wiesz, że na nasze samopoczucie wpływa stan jelit? Jeśli masz z nimi problem, to twoje zdrowie i nastrój mogą szwankować. Wielu specjalistów w dziedzinie medycyny twierdzi, że prawidłowe odżywianie wpływa na poziom serotoniny, zwanej hormonem szczęścia i sprawia, że cały nasz organizm funkcjonuje poprawnie. Jak zatem zadbać o stan jelit, by tym samym poprawić swoje samopoczucie? Postanowiłyśmy to sprawdzić! 

Działaj bezpiecznie!

jelita

Brakuje ci energii? Czujesz się ospała, zmęczona i ociężała? Zmień to! Zadbaj o zdrowe odżywianie, pamiętaj o ruchu i postaraj się zmniejszyć stres. Pomyśl też o suplementach diety, które wspomogą mikroflorę jelit i zwiększą odporność organizmu. Właśnie tak działa Linex Complex - suplement diety o gwarantowanej wysokiej jakości i gwarancji zadeklarowanej ilości szczepów bakterii dla pacjenta.

Zastanawiasz się czy Linex Complex jest w pełni bezpieczny? Suplement został opracowany przez firmę farmaceutyczną Sandoz, która posiada ponad 35-letnie doświadczenie w zakresie produkcji preparatów probiotycznych. Linex Complex wytwarzany jest zgodnie z wymogami dobrej praktyki wytwarzania (GMP) według najwyższych standardów jakości. Jeśli wiec brakuje ci energii na wiosnę, to wspomóż się bezpiecznym preparatem! 

Przesilenie wiosenne? Nie tym razem! 

Za oknem robi się coraz piękniej i wszystko budzi się do życia? Wszystko poza tobą, bo ty masz wrażenie, że jesteś coraz bardziej zmęczona i osłabiona? To może być wiosenne przesilenie, które występuje z reguły na przełomie marca i kwietnia. Objawia się osłabieniem, sennością, bólem głowy, a także rozdrażnieniem.

Jak poradzić sobie z wiosennym brakiem energii? Postaraj się jak najwięcej dotleniać. Wybieraj zdrowe jedzenie, owoce, warzywa i uprawiaj dużo sportu. Dodatkowo pomyśl o suplementacji. Wybierz Linex Complex, który dodaje siły od środka, wspomagając mikroflorę jelit.

Rekonwalescencja? Pamiętaj o wsparciu!

jelita

Właśnie zakończyłaś swoje zmagania z nieprzyjemną infekcją? Jeśli stosowałaś leki, to twój organizm mógł na tym ucierpieć, a ty czujesz się osłabiona, zmęczona i brakuje ci energii. 

W okresie rekonwalescencji warto pamiętać o prawidłowej ochronie. Możesz zastosować Linex Complex, który zawiera nie mniej niż 10 miliardów bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, wyselekcjonowane witaminy z grupy B oraz cynk, dzięki czemu skutecznie wpływa na twój organizm, pomagając mu wrócić do normalnego stanu. 

Zmiana diety? Podróż? Nie zapominaj o... 

hummus

Zmieniłaś dietę i czujesz się zmęczona? A może właśnie wyjechałaś na zagraniczne wakacje i masz wrażenie, że brakuje ci energii? Musisz wiedzieć, że każdy nowy sposób odżywiania, a także zmiany klimatyczne wpływają na mikroflorę jelit. Aby zabezpieczyć się przed utratą sił witalnych, warto zastosować Linex Complex, który wspomoże cię od środka i sprawi, że twoje samopoczucie będzie dużo lepsze! 

leki na jelita

Artykuł postał we współpracy z Sandoz Polska sp. z o.o

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!