Klocki LEGO- najnowsze zestawy Chima już w sklepach

Klocki Lego bawią kolejne pokolenia już od 1932 roku. Na sklepowych półkach pojawiły się kolejne zestawy klocków. Nowa seria o nazwie Chima jest przeznaczona dla chłopców w wieku 5-11 lat. LEGO oferuje dzieciom zabawę w Królestwie Chima, krainie rządzonej przez plemiona niezwykłych zwierząt o ludzkich cechach, które walczą o moc magicznej energii CHI. Gracze wcielają się w wybraną postać o określonych cechach, które warunkują zachowanie i siłę bohatera.
/ 14.01.2013 17:29

Zestawy Chima

W skład tej kompleksowej serii, powstałej na kanwie wciągającej opowieści z elementami odgrywania ról, wchodzą produkty w 2 kategoriach: zestawy tematyczne oraz gra zręcznościowa Speedorz na tablety i smartfony. Wraz z premierą Lego Chima ruszyła oficjalna strona serii dostępna pod adresem: http://chima.lego.com/pl-pl/. Użytkownicy znajdą tu wszystkie informacje o Królestwie Chima, grę Speedorz w wersji przeglądarkowej, a także materiały wideo i inne multimedia.

Chima, największa w historii LEGO seria produktów, jest wspierana intensywną kampanią telewizyjną, w której prezentowana jest historia postaci z krainy Chima. Różnej długości spoty zobaczymy w stacjach dziecięcych: Cartoon Network, Disney Channel, Disney Junior, Nickelodeon, Teletoon+ czy Boomerang oraz w pasmach dziecięcych ogólnopolskiej stacji Polsat. Reklama pojawi się też w największych portalach gier, jak Wyspagier.pl czy Gry.pl, oraz na kanałach You Tube i Google Display Network.

Za całą kampanię, zarówno zaplanowanie, jak i realizację, odpowiada dom mediowy Carat Polska.

Źródło: Materiały prasowe Kolko Communications/ (dr)

Zobacz także: Wonderbook: Księga Czarów na PlayStation 3

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!