Krem do rąk Oeparol Balance

Ręce to część ciała wyjątkowo narażona na działanie szkodliwych substancji, środków chemicznych i czynników atmosferycznych. Nawet najprostsza aktywność (taka jak mycie rąk) przyczynia się do przesuszenia skóry. Ratunkiem dla dłoni może być krem do rąk Oeparol Balance.
/ 08.03.2013 10:23


Dłoniom mogą zaszkodzić nawet codzienne obowiązki domowe. Przez bezpośredni kontakt z kurzem, brudem oraz środkami czystości skóra na dłoniach może stać się sucha i spierzchnięta. Niekorzystny wpływ na wygląd dłoni ma także zbyt wysoka temperatura.

Krem do rąk Oeparol Balance nawilża skórę, wygładza, łagodzi podrażnienia, likwidując uczucie szorstkości. Zapobiega wysuszaniu naskórka i sprawia, że skóra dłoni jest elastyczna i miękka. Jest to preparat należący do serii dermokosmetyków Oeparol przeznaczonych do pielęgnacji twarzy i ciała. Ich charakterystyczną cechą jest zawarty w składzie unikalny olej z wiesiołka.

Olej wiesiołkowy zawiera cenne kwasy omega-6, spełniające szereg ważnych ról w prawidłowym funkcjonowaniu skóry:

  • kwasy omega-6 są składnikiem budulcowym błon komórkowych skóry, przez co zapobiegają utracie wody przez naskórek i sprawiają, że staje się optymalnie nawilżona,
  • poprawiają odżywienie skóry i wspomagają jej regenerację,
  • dzięki kwasom omega-6 skóra staje się jędrna, sprężysta i odzyskuje świeży wygląd.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!