Książki zdrowotne i medyczne – które warto kupić?

Wciągające, poparte latami badań, naukowych rozważań i eksperymentów. Zmieniają perspektywę patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, a nawet… nas samych. Oto książki, które są nie tylko przyjemną rozrywką, ale też życiową lekcją.
Marta Słupska / 21.11.2018 11:11

Uwielbiam czytać i czytam naprawdę sporo – rocznie około 40-50 książek. Pozycje, które wybieram, są bardzo różnorodne, a pewien procent z nich zajmują zwykle te dotyczące szeroko pojętego zdrowia i medycyny, w tym psychologii.

W ostatnich miesiącach na polskim rynku wydawniczym ukazało się kilka naprawdę godnych polecenia książek, które chciałabym wam zaprezentować. Są bardzo różnorodne – od wzruszających przez zabawne aż do… no cóż, szokujących. Siedem z nich to nowości, jedna zaś miała swoją premierę kilka lat temu, jednak uznałam, że nie może jej zabraknąć w tym zestawieniu ze względu na jej ponadczasową mądrość.

Okładki, ceny oraz recenzje polecanych książek znajdziecie w galerii, a także po kliknięciu w poszczególne tytuły z poniższej listy. Miłej lektury!

Spis książek:

Zobacz też:
Wszystko o toksycznej amigdalinie, którą wielu Polaków (błędnie) uważa za cudowny lek na raka
Zadałyśmy ginekologowi 7 ważnych pytań o płyny do higieny intymnej 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA