Na fali zdrowia

Żurawinowe napoje OCEAN SPRAY wzmagają witalność całego organizmu. Pozwolą przetrwać okres jesienno-zimowy w pełnym zdrowiu.
/ 16.03.2006 16:57

Żurawinowe napoje OCEAN SPRAY to charakterystyczny słodko-cierpki smak oraz niezwykle orzeźwiające działanie. Smakują doskonale zarówno jako gaszący pragnienie napój oraz stanowią podstawowy składnik wielu oryginalnych drinków.
Obok niezaprzeczalnych walorów smakowych, napoje na bazie żurawiny amerykańskiej posiadają ważne właściwości lecznicze.
OCEAN SPRAY ma zastosowanie w profilaktyce i leczeniu między innymi: zapalenia dróg moczowych, chorób nowotworowych, chorób serca, choroby wrzodowej, grzybic skórnych, chorób układu krążenia i schorzeń przyzębia.
Napoje te są także doskonałym uzupełnieniem diety, pozwalającym na uodpornienie się przed przeziębieniami i zakażeniami. Spożywane każdego dnia – wzmagają aktywność i witalność całego organizmu. Pozwolą przetrwać okres jesienno-zimowy w pełnym zdrowiu.

OCEAN SPRAY to doskonała oferta dla konsumentów poszukujących nie tylko produktów smacznych, ale przede wszystkim zdrowych, pozbawionych konserwantów, pełnych witamin i właściwości leczniczych.

Dostępne są w opakowaniach kartonowych – 1 litr, w trzech wersjach smakowych:
- żurawina
- żurawina i czarna porzeczka
- żurawina i malina

Dostępne w sieci: GEANT, SELGROS, E’LECLERC, ALBERT, HYPERNOVA i w wybranych sklepach detalicznych.

Więcej informacji szukaj na stronie www.oceanspray.pl.


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: żurawina