Nie idź w zaparte!

Sollievo - naturalny preparat ułatwiający przemianę materii stosowany w zaparciach.
/ 16.03.2006 16:57

Najczęściej zaparcia związane są ze stylem życia i żywienia. Główną ich przyczyną jest w większości przypadków nieprawidłowa dieta z dużą ilością pokarmów wysoko przetworzonych, a z małą ilością błonnika i płynów. Sprzyja im także siedzący tryb życia, ograniczenie aktywności ruchowej i stres.

Sollievo to nowy na rynku preparat, produkowany przez Aboca - wiodącego na rynku włoskim producenta naturalnych produktów opartych na roślinach leczniczych, stosującego w procesie upraw wyłącznie metody organiczne w pełni zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

Sollievo jest preparatem ziołowym, w 100% naturalnym, skutecznym a zarazem delikatnym, wspomagającym wypróżnianie poprzez wspieranie naturalnych funkcji jelit.

Składniki preparatu: Phytocomplexy z liści senesu i soku z aloesu pomagają stymulować naturalną perystaltykę jelita grubego. Korzeń mniszka lekarskiego i owoce boldo wspomagają naturalne procesy wypróżniania.
Owoce kopru włoskiego, kminku zwyczajnego oraz kminku rzymskiego zapobiegają wzdęciom i napięciom w jelitach, natomiast korzeń cykorii podróżnika pomaga utrzymać w zdrowiu układ trawienny.

Sposób użycia: zaleca się przyjmowanie 1 do 3 tabletek wieczorem w razie konieczności.
Preparat Sollievo jest suplementem diety dostępnym w najlepszych aptekach.

Producent: Aboca Azienda Agraria – Sansepolcro, Włochy
Dystrybutor: PharmaGea sp. z o.o., ul. Słoneczna 116 A, Stara Iwiczna, 05-500 PiasecznoUwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!