Odpowiedź na potrzeby zmysłów

Innowacja Always Sensitive stworzona została z myślą o potrzebach wrażliwej kobiecej skóry.
/ 16.03.2006 16:57
Innowacja Always Sensitive stworzona została z myślą o potrzebach wrażliwej kobiecej skóry. Always Sensitive to połączenie nowej, miękkiej jak bawełna powłoczki i chłonności na najwyższym poziomie.

Idealny wkład absorpcyjny sprawia, że wilgoć nie wydostaje się z powrotem na skórę, dzięki czemu powierzchnia podpaski pozostaje zawsze idealnie sucha. Always Sensitive stwarza tym samym całkowicie nową definicję budowania komfortu psychicznego i fizycznego. Nową bawełnianą miękkość można znaleźć zarówno w wariancie Always Ultra jak i Always Classic.

Każda z nas odbiera świat inaczej. Odczuwanie to zmienia się w zależności od naszego otoczenia, sytuacji, aktywności. Always jest zawsze blisko kobiet, dostrzega i rozumie ich różnorodne potrzeby. Będąc już synonimem najwyższej ochrony, gwarantującej doskonałą chłonność i komfort, Always wciąż rozszerza swoją linię produktów. W ofercie firmy nadal pozostają podpaski Always Ultra i Always Classic, których ceny nie ulęgną zmianie.

Informacje o pozostałych produktach Always znajdziesz na stronie www.always.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: podpaski