Promen - na ratunek mężczyznom

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wpisała niepłodność na listę chorób cywilizacyjnych. Na świecie dotyka ona 15% par.
/ 16.03.2006 16:57
W Polsce problem z poczęciem dziecka ma co 4. para. Wiadomo że w 45% przypadków powodów należy szukać u kobiety, a w 40% u mężczyzny. W 15% przypadków występują przyczyny wspólne lub nieznane.

W ostatnich dziesięcioleciach w całej populacji białych mężczyzn dramatycznie zmniejsza się ilość i jakość plemników w nasieniu. To, co kiedyś było normą parametrów nasienia, dzisiaj jest wynikiem rewelacyjnym. W konsekwencji przyrost naturalny radykalnie spada.

Najnowsze badania wykazują, że na zaburzenia płodności u mężczyzn ma wpływ współczesny tryb życia. Zatrucie środowiska, niewłaściwa dieta, stres, spędzanie wielu godzin przed komputerem lub w samochodzie, brak ruchu, palenie papierosów, spożywanie alkoholu i wszechobecna chemia zmniejszają męską płodność i witalność.

Dlatego Tymofarm, polska firma farmaceutyczna, przygotowała PROMEN – nowoczesny dwufazowy preparat przeznaczony specjalnie dla mężczyzn, także dla przyszłych ojców.
PROMEN zawiera odpowiedni dla mężczyzn w okresie rozrodczym zestaw witamin i mikroelementów, stymulujących płodność i witalność oraz poprawiający ich kondycję psychiczną i fizyczną. PROMEN zalecany jest szczególnie dla mężczyzn przepracowanych, przemęczonych, prowadzących wyczerpujący tryb życia, aktywnych seksualnie. PROMEN jest niezbędnym elementem diety dla mężczyzn, którzy starają się o dziecko, gdyż chroni i wspomaga męskie funkcje rozrodcze.
PROMEN może być również pomocny w przygotowaniu do zapłodnienia In vitro.

Więcej informacji znajdziesz na www.promen.pl

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!