Saluran z algami – oczyszcza organizm

Nieodpowiednia dieta, zanieczyszczone środowisko oraz ciągły stres powodują, że w organizmie gromadzą się toksyny. W ich usuwaniu może być pomocny Saluran z algami – suplement diety z linii Vitana. Preparat ma właściwości oczyszczające dzięki wyjątkowej kompozycji ziół.
/ 24.05.2013 08:49

W skład preparatu wchodzi:

  • chlorella – słodkowodna alga, która ma unikalną budowę komórkową. Skutecznie wiąże zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, w celu ich usunięcia. Dodatkowo uszczelnia ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu.
  • wyciąg z mniszka lekarskiego (jednego z najbardziej efektywnych ziół oczyszczających) pomaga w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii, stymulując wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Zawarte w nim związki tworzą nierozpuszczalne kompleksy ze szkodliwymi metabolitami, dzięki czemu łatwiej wydala się je razem z moczem. Pobudza pracę nerek.
  • ekstrakt ze skrzypu zawiera flawonoidy, które działają moczopędnie, usuwając z organizmu nadmiar wody i moczanów. Odtruwają wątrobę, przeciwdziałają obrzękom i usprawniają pracę serca.
  • ekstrakt z korzenia pokrzywy przeciwdziała zatrzymywaniu się płynów w organizmie.

Źródło: Vitapol-Farm Sp. z o.o./ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!