Skarb Matki - Oliwka pielęgnacyjna z olejkiem ze słodkich migdałów/ Fot. Materiały prasowe ProPR fot. Materiały prasowe ProPR

Skarb Matki - Oliwka pielęgnacyjna z olejkiem ze słodkich migdałów

Oliwka pielęgnacyjna Skarb Matki z olejkiem ze słodkich migdałów to idealny wybór do pielęgnacji skóry małego dziecka. Kosmetyk zawiera witaminy i składniki mineralne, które zadbają o skórę najmłodszych. Oliwka pielęgnacyjna Skarb Matki posiada pozytywną opinię Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka".
/ 23.01.2013 20:04
Skarb Matki - Oliwka pielęgnacyjna z olejkiem ze słodkich migdałów/ Fot. Materiały prasowe ProPR fot. Materiały prasowe ProPR

Skarb Matki, Oliwka pielęgnacyjna z łagodzącym duetem: olejkiem ze słodkich migdałów oraz olejkiem  z kiełków pszenicy

Oliwka pielęgnacyjna zawiera łagodzący olejek ze słodkich migdałów oraz olejek z kiełków pszenicy bogate w kwas oleinowy, linolowy, witaminy A, D, B, C i składniki mineralne.

Polecana jest do pielęgnacji wrażliwej skóry  noworodków. Łagodzi  podrażnienia skóry,  nawilża, natłuszcza, uelastycznia skórę i zabezpiecza przed otarciami. Polecana do stosowania po kąpieli, na rozgrzane ciało i przy każdej zmianie pieluszek.

Główne cechy oliwki:

- Nawilża i natłuszcza,

- łagodzi podrażnienia,

- wzmacnia barierę ochronną naskórka,

- bez konserwantów i sztucznych barwników.

Producent: Makarczykowie

Pojemność: 200 ml.

Źródło: Materiały prasowe ProPR/ (dr)

Polecamy: Jak pielęgnować skórę noworodka?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!