Skarpetki do zadań specjalnych

Nie uczulają, nie ściskają i nie farbują stóp – są wykonane z naturalnych surowców, ich barwniki są bezpieczne dla skóry!
/ 15.12.2008 15:15

We współczesnym świecie nie ma rzeczy zwykłych. O tym, że technologia, materiałoznawstwo i ustalenia kosmetologii wkroczyły w temat skarpetek, można przekonać się na stronie www.skarpetkowo.pl. To sklep internetowy, do którego koniecznie powinni zajrzeć ci, którzy znaczenie wyrażeń "pije", "uciska", "brzydko pachnie", "poci się", "tamuje krew" poznali na własnych stopach. Na www.skarpetkowo.pl znajdą rozwiązanie małych-wielkich problemów swych stóp, czyli ponad 25 wzorów skarpet do zadań specjalnych w rozmiarach od 35 do 46. W cenach normalnych, bawełnianych skarpet można tam kupić specjalistyczny i estetyczny produkt o cechach z bajki o idealnej stopie rodem.

Wszystkie skarpetki, aby znaleźć się w Skarpetkowo.pl musiały okazać się niezwykłe. Trafiają tam tylko te wykonane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Do produkcji wszystkich wzorów wykorzystuje się specjalną antybakteryjną apreturę szwajcarskiej firmy Sanitized® i specjalistyczne włókna z jonami srebra.

Apretura to wykańczanie, uszlachetnianie tkanin, przez stosowanie różnych procesów technologicznych i nasycanie apretami, substancjami zmiękczającymi, uodporniającymi na rozwój bakterii i grzybów, dodającymi połysku, elastyczności itp. Apretura Sanitized® stosowana w skarpetkach ma wybitne właściwości antyzapachowe, antygrzybicze i antybakteryjne. Materiałoznawcy uważają ją za odkrycie na miarę Lycry®.

Internetowy sklep Skarpetkowo.pl podzielony jest – jak na miasteczko przystało - na pięć dzielnic. W Dzielnicy Sportowej znajdziemy specjalnie profilowane skarpety dla aktywnych. Dzielnica Ekskluzywna pyszni się eleganckimi skarpetkami w klasycznych kolorach na wyjątkowe okazje. Wszyscy szukający ulgi w cierpieniu stóp i łydek powinni zajrzeć do Dzielnicy Zdrowotnej. Dzielnica Damska to miejsce kobiet i młodzieży. Znajdują się tu skarpetki w wielu kolorach i na wszystkie okazje. Warto zwłaszcza zwrócić uwagę na bardzo modne skarpetki stopki i kilka rodzajów skarpet frotte. Idealne na zimne noce dla nocnych marków lubiących poczytać w łóżku! Dzielnica Klasyczna to miejsce mężczyzn w każdym wieku, również tych, którzy poszukują nieco staromodnych skarpetek - podkolanówek. Prezentowane tam skarpetki są uszlachetnione apreturą nadającą im właściwości antybakteryjne i antygrzybicze, a co za tym idzie antyzapachowe. Dzięki temu pot nie trąci nadmiarem testosteronu i w każdym towarzystwie wypada zdjąć buty.

W Dzielnicy Zdrowotnej znajdziemy skarpetki dla chorych na cukrzycę, choroby układu krążenia, czy dla osób walczących z grzybicą i nadpotliwością stóp. Tam powinni też zajrzeć wszyscy, którym dopiekły nierówne szwy, za ciasne ściągacze, obtarcia i mikrourazy skóry stóp spowodowane nawilgotniałymi, niedopasowanymi skarpetkami.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Tagi: skarpetki

Redakcja poleca

REKLAMA