Stowarzyszenie "Na Tak" zbiera fundusze na wakacje dla niepełnosprawnych dzieci

Dzieci i dorośli niepełnosprawni ze Stowarzyszenia Na Tak proszą o pomoc w zorganizowaniu wakacji głosami znanych poznańskich raperów Hansa, Mezo, Peji oraz komentatora sportowego Radia Merkury Krzysztofa Ratajczaka.
/ 26.06.2015 14:33

Sławni pomagają niepełnosprawnym

Stowarzyszenie Na Tak z Poznania co roku organizuje wakacyjne wypoczynki dla swoich podopiecznych. W tym roku na turnusy ma wyjechać 200 niepełnosprawnych osób. Żeby to się udało trzeba zebrać 100 tysięcy złotych. Na razie udało się zebrać 60... W akcję podobnie jak w ubiegłym roku zaangażowany jest m.in. Darth Vader.

Znaczna część naszych podopiecznych nie potrafi mówić, dlatego zaprosiliśmy znane poznańskie głosy: Przemysława „Hansa” Frencla z Luxtorpedy, Jacka „Mezo” Mejera, Ryszarda „Peję” Andrzejewskiego ze Slums Attack oraz Krzysztofa Ratajczaka z Radia Merkury, żeby przemówili w imieniu osób niepełnosprawnych, prosząc o wsparcie w zorganizowaniu dla nich wakacji. Artyści mówią słowami znanymi ze swiuch utworów („Autystyczny” Luxtorpedy, „Sacrum” Mezo & Kasi Wilk oraz „Jest jedna rzecz” Slums Attack). Wisienką na torcie jest znany wszystkim sportowym i nie tylko słuchaczom głos Krzysztofa Ratajczaka, który z właściwą sobie werwą dodaje smaczku całej inicjatywie.

Można pomóc spełnić marzenia podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak wpłacając darowiznę na konto. Więcej informacji na www.natak.pl

Źródło: Materiały prasowe Stowarzyszenia Na Tak

Zobacz także: O jakie świadczenia mogą się ubiegać rodzice niepełnosprawnych dzieci?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!