Ulga dla zmęczonych nóg

Ruscoven żel zmniejsza wrażenie ciężkości nóg, łagodzi uczucie pieczenia, poprawia mikrokrążenie nóg.
/ 16.03.2006 16:57

Niewydolność żylna to częsta dolegliwość szczególnie wśród kobiet. Objawami są obrzęki, skurcze i bóle w okolicy łydek, uczucie napięcia żył i ciężkości nóg. W dalszym etapie choroba powoduje rozszerzenie naczyń (pajączki), powstawanie żylaków oraz owrzodzeń podudzi.
Ruscoven żel zawiera ekstrakty roślinne, które przynoszą ulgę zmęczonym nogom. Dzięki swoim składnikom bogatym w naturalne substancje aktywne jest skuteczną pomocą w przywróceniu napięcia i elastyczności skóry, zmniejsza wrażenie ciężkości nóg, łagodzi uczucie pieczenia, poprawia mikrokrążenie nóg.
Wyciąg z owoców kasztanowca zawarty w preparacie działa uszczelniająco na ściany naczyń włosowatych, zmniejsza ich kruchość, przeciwdziała stanom zapalnym i zastojom żylnym.
Wyciąg z ruszczyka stosowany jest w zaburzeniach krążenia żylnego, ma działanie przeciwobrzękowe. Znosi uczucie ciężkości nóg, przeciwdziała kurczom mięśni łydek. Liście wąkroty azjatyckiej zwiększają napięcie oraz sprężystość żył i naczyń włosowatych oraz poprawiają mikrokrążenie.
Ekstrakt z liści winorośli zawiera składniki mające działanie ściągające i uszczelniające, powodując lepszy przepływ w żyłach.
Liście oczaru wirginijskiego wykazują działanie ściągające i przeciwkrwotoczne.
Olejek miętowy powoduje uczucie świeżości.

Skuteczność preparatu potwierdzają badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Mediolanie.

Skład: kasztanowiec, ruszczyk, wąkrota azjatycka, winorośl, oczar wirginijski, olejek miętowy
Ruscoven żel dostępny jest w najlepszych aptekach.
Producent: Aboca Azienda Agraria - wiodący na rynku włoskim, producent naturalnych produktów opartych na roślinach leczniczych, stosujący w procesie upraw wyłącznie metody organiczne w pełni zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.
Dystrybutor: PharmaGea sp. z o.o., ul. Słoneczna 116 A, Stara Iwiczna, 05-500 Piaseczno


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/23.12.2013 16:32
mnie wczoraj po 5 godzinach spędzonych w kuchni (ah, te święta...) bardzo przydał się liotomax żel. bez niego chyba bym nie zasnęła! jak tylko usiadłam, poczułam jak moje nogi się zmęczyły. nie chciało mi się wstać nawet do apteczki! mąż podał mi ten żel i od razu poczułam się lepiej jak posmarowałam nim nogi, ogromna ulga, naprawdę polecam ten żel
/19.12.2013 16:55
ten żel jest naprawdę dobry, ja też go używam. ten liotomax :)
/19.12.2013 13:23
ja używam liotomax ale żelu. przynosi ulgę i pomaga na opuchliznę. ale może warto zainwestować też w suplementację, zaciekawiło mnie to
POKAŻ KOMENTARZE (5)