Ustawa o działalności leczniczej z komentarzem

"Ustawa o działalności leczniczej z komentarzem" jest praktycznym komentarzem do przepisów ustawy o działalności leczniczej, napisanym przez prawników, którzy tworzyli treść przepisów. Współautorem komentarza jest dyrektor Departamentu Prawnego Ministerstwa Zdrowia Władysław Puzoń. Dodatkowo do nabycia jest również II tom publikacji zawierający znowelizowaną i ujednoliconą treść ustawy o działalności leczniczej oraz treść wszystkich opublikowanych do niej rozporządzeń. Do książki dołączona jest również płyta CD. Znajdują się na niej m.in. gotowe do wypełnienia w formie elektronicznej formularze aktu przekształcenia SP ZOZ w spółkę kapitałową, zmodyfikowane w zależności od tego, czy decyduje o tym jeden czy kilka podmiotów tworzących.
/ 11.06.2013 12:33

Pełen tytuł: Ustawa o działalności leczniczej z komentarzem oraz wybranymi aktami wykonawczymi (I tom) + Znowelizowana ustawa o działalności leczniczej – tekst jednolity oraz akty wykonawcze z CD (II tom)

Autorzy: Konrad Borowicz, Władysław Puzoń, Michel Ryba

Wydawnictwo: INFOR PL SA

ISBN: 978-83-7716-120-3 (I tom Ustawa o działalności leczniczej z komentarzem); 978-83-7440-308-5 (II tom Znowelizowana ustawa  o działalności leczniczej oraz akty wykonawcze)

Liczba stron: I tom – 344; II tom – 320

Data wydania: I tom – Warszawa, 2012; II tom – Warszawa 2013

Fragmenty poradnika:

Książka do nabycia w księgarni internetowej INFOR PL SA.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!