Warsztaty psychologiczne – dylematy miłości

Czy można na nowo oddać się miłości po przeżytym urazie związanym z rozpadem związku, śmierci bliskiej osoby lub bolesnym rozwodzie? Weź udział w warsztatach organizowanych przez Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości"BETTER" i spróbuj w sobie znaleźć chęć do życia.
/ 05.07.2013 22:29

 Dla jednych rozpad związku to koniec świata (towarzyszy temu poczucie zdruzgotania, osamotnienia, a także gorycz), dla innych to szybkie wejście w nowy związek. Ludzie w różny sposób radzą sobie z pokonywaniem bólu.

Jeśli chcesz znaleźć w sobie siły, by przebaczyć, jeśli chcesz przerwać traumę rozstania, znaleźć w sobie chęć do życia i otworzyć swoje serce na miłość, weź udział w warsztatach organizowanych przez Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości "BETTER". Podczas zajęć wraz psychoterapeutką Barbarą Burduk poszukasz odpowiedzi na pytania:

  • Czym jest, a czym nie jest szaleństwo zwane miłością?
  • Jak możemy sprawić, by miłość trwała?
  • Jak uzdrowić swoje życie emocjonalne i pokonać lęki?
  • Jak nauczyć się inaczej postrzegać swoje związki?

Warsztaty odbędą się w dniach 20-21.07.2013 w godz. 9-17.00 (z przerwą na obiad) we Wrocławiu. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 17.07.2013 telefonicznie lub mailem (tel.608405593, betterburduk@gmail.com). Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 150 zł na konto Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobowości „BETTER”. Koszt warsztatów to 400 zł.

Barbara Burduk jest psychoterapeutką systemowej terapii rodzin, trenerką rozwoju osobistego, praktyk Theta Healing i ustawień systemowych metodą B.Hellingera.

Polecamy: Jak sobie poradzić po rozstaniu z partnerem?

Źródło: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości „BETTER”/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!