Wkładki higieniczne - Trendy 2005

Bella Panty Intima Trendy 2005 - teraz również w wersji zapachowej!
/ 16.03.2006 16:57
Ile kobiet, tyle potrzeb...
Szczególnie, gdy chodzi o rzecz tak ważną, jak higiena intymna. Niektóre z nas cenią nade wszystko wygodę i komfort, jaki daje nowoczesna supercienka wkładka higieniczna.

Są kobiety, które oczekują przede wszystkim poczucia pewności, bezpieczeństwa, a to gwarantuje wkładka doskonale chłonąca wilgoć lub wkładka o nieco większym rozmiarze.
Szukamy wkładek o oryginalnym kształcie lub o delikatnym zapachu. Wybieramy produkt o nietypowej linii wzorniczej lub estetycznym opakowaniu.

Linia wkładek higienicznych Bella Panty Intima Trendy 2005 jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kobiet. To wkładka przyjazna skórze, dobrze chłonąca wilgoć, neutralizująca intymny zapach, zabezpieczająca przed przykrymi niespodziankami. Panty Intima została pokryta prawdziwą bawełną, która daje uczucie wyjątkowej delikatności i miękkości. Jej specjalna przewiewna warstwa przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać.Wkładki z linii Intima Trendy 2005 są supercienkie – to tylko 1 mm grubości! Możesz liczyć na ich dyskrecję.

Z myślą o kobietach, które preferują wkładki wzbogacone kompozycją zapachową stworzyliśmy nową, wyjątkową wkładkę - Panty Intima Deo. Sprawdź jej przyjemny, delikatny zapach.


Linia Panty Intima Trendy 2005:
- Intima
(20 sztuk w opakowaniu)
- Intima Comfort (12 sztuk w opakowaniu)
- Intima Maxi (20 sztuk w opakowaniu)
- Intima Maxi Comfort (12 sztuk w opakowaniu)
- Intima Deo (20 sztuk w opakowaniu) – NOWOŚĆ!!! wkładka o delikatnym zapachu

Więcej informacji szukaj na stronie internetowej www.bella.plUwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!