Apteczka na wyjazd - 12 najważniejszych leków

Wybierasz się na urlop? Nie chcesz żadnych niespodzianek i nieprzyjemnych dolegliwości? Sprawdź, co warto spakować do wyjazdowej apteczki
Marta Wilczkowska / 25.06.2014 06:59
Wyjazd na wakacje to przede wszystkim czas zabawy i relaksu. Warto więc zadbać, by drobne dolegliwości zdrowotne nie zepsuły nam tego czasu. Jak się do tego przygotować?

Aby wyjazd był udany, warto zabezpieczyć się przed zdrowotnymi niespodziankami. Pamiętaj jednak o umiarze - weź tylko naprawdę potrzebne środki, które pomogą Ci zwalczyć najczęstsze dolegliwości.

W Twojej apteczce przede wszystkim powinny znaleźć się środki opatrunkowe (bandaże, wyjałowione gazy), woda utleniona i plastry opatrunkowe. Nie zaszkodzi też zabrać zasypki na rany i oparzenia. Pamiętaj też o lekach, które bierzesz na co dzień! Wybór pozostałych leków należy do Ciebie.

Nie masz jeszcze wyjazdowych planów? Może znajdziesz coś dla siebie wśród naszych ofert last minute?

Sprawdź, co warto spakować do wyjazdowej apteczki:Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA