uśmiechnięta kobieta fot. Fotolia

Witamina A i jej działanie na skórę

Zobacz co powinnaś mieć w swojej apteczce!
Magdalena Burda / 28.09.2016 12:14
uśmiechnięta kobieta fot. Fotolia
Codzienne stosowanie witamin u osób młodych zapobiega utracie kolagenu i elastyny, czyli powstawaniu zmarszczek. U osób dojrzałych stymuluje zaś syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia skóry i wygładzając ją.
 
MonoDermà włoskiej firmy Giuliani to codzienna dawka skondensowanych witamin w najczystszej postaci, zamkniętych w wygodnych, pojedynczych kapsułkach.
 
28-dniowe kuracje MonoDermoDose® zawierają jedynie aktywne składniki w najczystszej postaci w optymalnym stężeniu, bez substancji dodatkowych i konserwantów, co gwarantuje maksymalną przyswajalność, nawet przy najbardziej wrażliwej skórze.
MonoDermà A15 to czysta skoncentrowana witamina A (retinol).
Stopniowo i skutecznie odmładza skórę dojrzałą, a poprzez zintensyfikowanie odnowy komórkowej i regeneracji skóry doskonale ją wygładza. Wskazana jest także w terapii przeciwtrądzikowej i przy łojotoku.
 
MonoDermà C10 to czysta skoncentrowana witamina C (kwas L-askorbinowy). Posiada właściwości rozjaśniające i sprawia, że skóra niemal natychmiast zyskuje promienny, świeży wygląd. Dodatkowo zapobiega hiperpigmentacji, regulując produkcję melaniny. Jest świetnym antyoksydantem.
 
MonoDermà E5 to czysta, skoncentrowana witamina E (tokoferol).
Jest szczególnie polecana do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień z uwagi na swoje właściwości łagodzące, działa również zmiękczająco oraz naturalnie nawilża.
Jest wskazana po zabiegach medycyny estetycznej, łagodzi podrażnienie wywołane promieniowaniem słonecznym.
MonoDermà M5 to czysta, skoncentrowana witamina M (wyrób medyczny zawierający 0,5% czystego kwasu foliowego do stosowania na skórę). MonoDermà M5 zapobiega i wspomaga usuwanie oznak starzenia chronologicznego i fotostarzenia, pielęgnuje skórę po zabiegach medycyny estetycznej, nawilża i odbudowuje barierę naskórkową.
 
Więcej informacji na www.antiaging.com.pl
 
 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!