Wzmocnij się przed zjazdem

Nadszedł już czas aby przygotować się do zimowego szaleństwa na stoku. Szykujesz sprzęt, odświeżasz ubranie.
/ 09.11.2007 06:26
Nadszedł już czas aby przygotować się do zimowego szaleństwa na stoku. Szykujesz sprzęt, odświeżasz ubranie.

Od ostatniego wypadu zaniedbałeś trochę kondycje fizyczną i teraz na gwałt chcesz przywrócić swoim mięśniom dawną wytrzymałość. Pamiętasz ten ból zakwasów i małe kontuzje jakie Ci się przytrafiły. W tym sezonie chcesz się odpowiednio przygotować. Zacząłeś intensywne treningi, aby rozruszać wszystkie grupy mięśniowe i uniknąć kontuzji. Jednak to nie wszystko.

Musisz wzmocnić swój system odpornościowy. Będziesz narażony na różne infekcje, bo tak działa zimny wiatr, niskie temperatury oraz suche powietrze pomieszczeń, gdzie będziesz odpoczywać między zjazdami. Już od dzisiaj zacznij zażywać Pervivo.

Ta ziołowa nalewka wzmocni twój organizm. Zwiększy jego wydolność i wytrzymałość. Pervivo działa również tonizująco w przypadku znużenia i senności. Dzięki tym ziołom zregenerujesz wszystkie siły potrzebne do jazdy na nartach czy desce. Dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w zioła Pervivo. Są one dostępne w aptekach bez recepty. Im wcześniej zaczniesz je zażywać, tym bardziej udane będą wypady w góry.

Producent: Bittner Pharma
Pojemność: 100ml
Cena sugerowana: 11.95 zł

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!