Gwiazdy Hollywood w walce ze stresem

Życie gwiazd, choć pełne blasku, nie pozbawione jest też stresu. Jak sobie z nim radzą znane kobiety?
/ 10.02.2010 13:11

Wydawać by się mogło, że taka gwiazda, jak Cameron Diaz, już dawno wyzbyła się tremy stając przed kamerami. Jednak nic bardziej mylnego. Hollywoodzka aktorka przed każdym nowym filmem niezwykle się denerwuje. Miewa wątpliwości, czy zdoła perfekcyjnie wcielić się w rolę. Obawia się też, czy dobrze wypadnie. W końcu w kolejce ustawiają się tłumy młodych dziewczyn chętnych zająć jej miejsce w Fabryce Snów.

Podobno pierwsze dni zdjęciowe są dla Cameron najtrudniejsze. To wtedy przytrafiają się jej napadowe bóle brzucha na tle nerwowym. Często też na jej nieskazitelnej cerze pojawia się trądzik! Raz nawet z tego powodu Diaz nie pojawiła się na premierze filmu. Ale aktorka nauczyła się, jak radzić sobie ze stresem. Odbyła specjalistyczny trening i teraz przed każdym nowym filmem, czy wielkim wyjściem, stosuje specjalne techniki oddychania, które pomagają się jej zrelaksować.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!