Jak być dla siebie dobrą? Przekonaj się i zacznij to robić!

Patrycja Załug, coach specjalizujący się w temacie kobiecej pewności siebie podpowiada, jak patrzeć na siebie bardziej przychylnym okiem i być dla siebie dobrą. Tego naprawdę da się nauczyć!
Agata Bernaciak / 28.02.2018 12:42

Pewnie znasz ten schemat: dla wszystkich jesteś pobłażliwa, a w stosunku do samej siebie jesteś bardzo surowym wychowawcą. Wymagasz od własnego "ja" coraz więcej i więcej, i już nie dajesz rady. Czujesz, że wszystko wymyka ci się spod kontroli. Powiedz dość takiemu stanowi rzeczy! Naucz się być dla siebie dobrą - pomoże ci w tym coach Patrycja Załug.

Kim jest Patrycja Załug?

Pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka specjalizująca się w temacie kobiecej pewności siebie. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie.

Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa.

Od 7 lat z sukcesem prowadzi własny biznes ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej kobiecej pewności siebie w życiu i w biznesie. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet.

Autorka książki "Najpierw zadbaj o siebie", w której oferuje czytelniczkom 4-tygodniowy trening uczący zdrowej miłości do siebie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak nareszcie zdjąć swoje priorytety, potrzeby i marzenia z półki z napisem „potem” i zacząć świadomie o nie dbać.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA