Jak nauczyć się odważnie odmawiać? Podpowiada Patrycja Załug!

Ta umiejętność jest jedną z najbardziej przydatnych w życiu. Jak się jej nauczyć? Podpowiadamy!
Agata Bernaciak / 28.02.2018 12:52

Sztuka odmawiania nie należy do najłatwiejszych. Bo ilekroć ktoś o coś nas prosi, nie wyobrażamy sobie mu odmówić i przez to... same cierpimy. Pamiętaj, że to ty jesteś najważniejsza i nie wolno ci w całości poświęcać się innym, bo sama zamykasz tym działaniem drogę do własnego szczęścia! Jak zatem nauczyć się odważnie odmawiać? Podpowiada Patrycja Załug.

Kim jest Patrycja Załug?

Pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka specjalizująca się w temacie kobiecej pewności siebie. Przez ostatnie 7 lat pomogła ponad 2000 kobiet wzmocnić się, uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie.

Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa.

Od 7 lat z sukcesem prowadzi własny biznes ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej kobiecej pewności siebie w życiu i w biznesie. Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu oraz Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet.

Autorka książki "Najpierw zadbaj o siebie", w której oferuje czytelniczkom 4-tygodniowy trening uczący zdrowej miłości do siebie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak nareszcie zdjąć swoje priorytety, potrzeby i marzenia z półki z napisem „potem” i zacząć świadomie o nie dbać.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

REKLAMA