Piękno w nas/fot. Fotolia fot. Fotolia

Nie musisz być idealna, by być atrakcyjną!

Czy tylko piękne kobiety przyciągają mężczyzn? Oczywiście, że nie. Na to, czy kobieta jest atrakcyjna, wpływa wiele czynników – w tym przede wszystkim pozytywna energia, która z niej emanuje. Aby więc być piękną, musisz się tak poczuć – zaakceptować swoje wady i pokochać siebie!
/ 01.06.2012 12:31
Piękno w nas/fot. Fotolia fot. Fotolia

Czy piękna kobieta ma większe szanse na miłość?

Zastanawiałaś się kiedyś, jakie kobiety są w stanie przyciągnąć mężczyzn? Czy pomyślałaś, że są to kobiety, które mają "idealne" ciało, są świetnie ubrane i mają uderzająco piękną twarz? Ich wygląd powoduje, że żaden facet się im nie oprze i nie muszą się obawiać odrzucenia z ich strony? Niestety, wiele kobiet tak uważa.

Ale czy to atrakcyjny wygląd fizyczny doprowadzi Cię do mężczyzny, z którym będziesz szczęśliwa?

Kiedy piękna kobieta odpycha mężczyzn?

Tak naprawdę taka kobieta może spotkać w swoim życiu wielu nieodpowiednich mężczyzn, bo Ci, których zainteresuje, często nie mają odwagi, by się z nią zapoznać. Tak, mężczyzna który zainteresuje się taką (nadzwyczajnie ładną) kobietą może uważać, że ona nawet nie zwróci na niego uwagi. Boi się odrzucenia z jej strony i dlatego najczęściej rezygnuje z podejścia do niej.

Wiedz o tym, że atrakcyjna kobieta może odpychać mężczyzn, kiedy emanuje negatywną energią.

To wszystko oznacza, że nie musisz mieć idealnego wyglądu, by przyciągnąć do siebie mężczyzn.

Co więc zwiększa atrakcyjność kobiety? Pozytywna energia.

Zobacz też: Jak uwolnić się od kompleksów?

Twoja energia to Twoja siła

Energia, jaką wysyłamy, może przyciągać mężczyzn lub ich odpychać. I zwykle nie jest trudno zauważyć, jaką energię wysyłamy w danej chwili.

Kobieta naładowana pozytywną energią jest zadowolona, uśmiechnięta, przyjaźnie nastawiona i o wiele atrakcyjniejsza dla mężczyzn.

Na to, by wysyłana przez nas energia była jak najbardziej pozytywna, może wpłynąć wiele rzeczy (właściwie wszystko, co sprawia, że jesteś zadowolona). Między innymi:

  • pozytywne nastawienie – jest wręcz konieczne, by przyciągnąć mężczyzn. Dlaczego? Facet może zrezygnować z podejścia do kobiety z negatywną postawą (zwykle to widać), gdyż większe jest wtedy prawdopodobieństwo, że zostanie odtrącony. Natomiast z kobietą pozytywnie nastawioną zwykle kojarzą się dobre cechy, takie jak np. zadowolenie z siebie;
  • sposób myślenia o sobie – to kolejny istotny element mający wpływ na naszą energię. Kobieta naprawdę atrakcyjna to taka, która kocha siebie w całości: i swoje wady, i zalety. I to nie idealny wygląd sprawia, że jest atrakcyjna, a jej relacja ze swoim ciałem;
  • dbałość o siebie – kobieta, która przyciąga mężczyzn, jest w dobrej formie psychicznej, jak i fizycznej. Dlatego dbaj o siebie pod każdym względem. Dbaj o swoje zdrowie, ilość snu, postaraj się zdrowo odżywiać itp. To ma duże znaczenie. Pamiętaj, że robisz to, by lepiej się czuć;
  • wygląd – mimo tego, że większość mężczyzn to wzrokowcy, sam wygląd nie przyciągnie ich na długo. Jednak gdy masz świadomość, że wyglądasz świetnie, znacznie lepiej i pewniej będziesz się czuła – a w końcu to jest podstawą! Zawsze pamiętaj o poprawnej postawie Twojego ciała. W ten prosty sposób od razu poczujesz się lepiej. Poprawna postawa jest zwykle odzwierciedleniem dobrej energii, zadowolenia, pewności siebie. A przecież o to właśnie chodzi.

Zadbaj o te elementy i sama sprawdź, jakie przyniosą efekty!

Zobacz też: Kompleksy? Nigdy w życiu!

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!