Biała perła® System wybielający 10 dni/ fot. Cruso PR

Biała perła® System wybielający 10 dni

System wybielający 10 dni to nowa propozycja w serii Biała perła® produkowanej przez Vitaprodukt. Kuracja trwa 10 dni i pozwala osiągnąć efekt wybielania nawet o 5 odcieni bieli. Cały zabieg trwa jedynie 10 minut, trzeba go jednak stosować 1-2 razy dziennie. Produkt można kupić jedynie w aptekach.
/ 12.12.2012 11:36
Biała perła® System wybielający 10 dni/ fot. Cruso PR

System wybielający 10 dni został opracowany zgodnie z nowymi, aktualnymi wskazaniami prawa Unii Europejskiej. Formuła wybielająca preparatu oparta jest o wybielanie enzymatyczne (enzym – oksydaza glukozy), które polega na rozkładzie substancji organicznych występujących w postaci nalotu na zębach oraz przebarwień zawartych w szkliwie. Proces wybielania wspomaga nadtlenek karbamidu o stężeniu nie większym niż 0,1%. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła.

System oferuje kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania. 3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie trzech żeli: inicjującego, aktywującego i wybielającego. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji.

W opakowaniu Systemu wybielającego 10 dni znajdują się:

  • aplikatory (2 sztuki + 1 zapasowy), które wykonane są z unikalnego tworzywa termoplastycznego i dzięki czemu idealnie dopasowują się do zębów; proces formowania możemy powtarzać kilkukrotnie, wkładając i wyjmując aplikator z gorącej wody;
  • tuba z żelem inicjującym;
  • pojemnik z żelem aktywującym;
  • tuba z żelem wybielającym;
  • etui do przechowywania aplikatorów;
  • wskaźnik skali bieli zębów umożliwiający rzetelną ocenę efektów kuracji.

Polecamy: Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Źródło: materiały prasowe Cruso PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/13.01.2015 10:19
najlepiej pójść do stomatologa i usunąć wcześniej kamień z zębów, efekty wybielania będą bardziej widoczne. ja używałam białej perły, tylko że nowej 5-dniowej formuły i efekty są. oczywiście przy większym zastrzyku gotówki wybielanie w gabinecie najlepsze
/30.12.2012 21:52
Powiem krótko: ten preparat to rewelacja. Stare wydanie było bardzo dobre, ale teraz rezultaty pojawiają się dużo szybciej. Stosowanie jest absolutnie nieuciążliwe - nie miałam żadnych problemów nadwrażliwością zębów i dziąseł.