Żele do prania tkanin Concerito Baby/ Fot. Materiały Prasowe BEST image PR fot. Materiały prasowe BEST image PR

Concertino Baby - hipoalergiczne żele do prania tkanin dla dzieci

Hipoalergiczne żele Concertino Baby to połączenie skuteczności proszku z delikatnością płynu do prania. Idealnie nadają się do pielęgnacji odzieży i bielizny dziecięcej, niemowlęcej, osób o wrażliwej skórze i alergików.
/ 14.02.2013 12:53
Żele do prania tkanin Concerito Baby/ Fot. Materiały Prasowe BEST image PR fot. Materiały prasowe BEST image PR

Concertino Baby - hipoalergiczne żele do prania

Żele do prania Concertino Baby to hipoalergiczne produkty, przetestowane dermatologicznie, wolne od szkodliwych dla skóry alergenów, substancji drażniących czy parabenów, przez co można je stosować już od pierwszego dnia życia dziecka. Dostępne w dwóch wariantach - Concerito BabyColor oraz  Concerito Baby White, posiadają wysokie właściwości wypłukujące, a dodatkowo - zmiękczają tkaniny i ułatwiają prasowanie.

- Concerito Baby Color opiera się na wyjątkowej formule zapobiegającej blaknięciu kolorów. Pozostawia delikatny, kremowy zapach.

- Concerito Baby White bazuje na recepturze pomagającej utrzymać naturalną biel tkanin oraz zapobiegać ich szarzeniu. Wyprane ubranka pachną naturalnymi nutami kwiatów bawełny i hibiskusa.

W obu przypadkach użyte receptury zapachowe są wolne od jakichkolwiek substancji drażniących.

Żele do prania dobrze rozprowadzają się w wodzie, a dzięki zastosowanej recepturze są wydajniejsze i starczają na dłużej, co przy częstym praniu odzieży niemowlęcej i dziecięcej nie pozostaje bez znaczenia. Wersje 1-litrowe (sugerowana cena – 11,99 zł) starczają na 16 prań, 2-litrowe (sugerowana cena – 17,99 zł) - 32 prania.

Źródło: Materiały prasowe BEST image PR/ (dr)

Zobacz także: Concertino Baby - hipoalergiczne płyny do płukania tkanin dla dzieci

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!