Urostop Complex – sposób na nietrzymanie moczu

Ponad 4 miliony Polek ma problemy nietrzymaniem moczu (NTM). W codziennym życiu dolegliwość ta stwarza różnorodne problemy, które trudno jest zaakceptować, a jeszcze trudniej o nich rozmawiać. W aptekach pojawił się nowy produkt – Urostop Complex, który może poprawić komfort życia osób z NTM.
/ 17.04.2013 11:31

Urostop Complex zawiera ekstrakt z pestek dyni oraz żurawiny. Pestki dyni, a właściwie zawarte w nich beta-sitosterole, mangan, cynk, czy selen, regulują i wspierają funkcjonowanie układu moczowego. Natomiast zawarte w żurawinie procyjanidy zapobiegają osiadaniu bakterii na nabłonku dróg moczowych, dzięki czemu są one wypłukiwane wraz z moczem. Procyjanidy odgrywają istotną rolę w przypadku ponawiających się zakażeń układu moczowego, gdyż pozwalają zapobiegać nawrotom stanów zapalnych.

Suplement Urostop Complex łagodzi objawy nietrzymania moczu już po 2 tygodniach, optymalny efekt następuje po 6 tygodniach. Preparat jest bezpieczny i nie powoduje działań niepożądanych. Dodatkowo działa antyseptycznie na przewody moczowe. Producent: Kosmetyka Naturalna.

Polecamy: Jak opiekować się osobą cierpiącą na nietrzymanie moczu?

Źródło: CRUSO PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!