Warszawa - piknik dla dzieci i rodziców na Polach Mokotowskich

16 czerwca na Polach Mokotowskich odbędzie się pełen atrakcji piknik dla dzieci i dorosłych. Impreza będzie doskonałą okazją do obejrzenia efektownych pokazów, przeżycia wspólnej, rodzinnej rozrywki oraz zdobycia przydatnych informacji z zakresu wychowania i terapii dziecięcej.
/ 15.06.2013 18:30

Zaplanowane atrakcje

Rodziny, które odwiedzą Pola Mokotowskie w niedzielę 16 czerwca, zobaczą m.in. psy biegające przez przeszkody oraz goniące za frisbee. Pokazy profesjonalnej tresury zostaną przygotowane z okazji Ogólnopolskiego Dnia Dogoterapii. Pomysłodawcy zabawy dla dzieci przewidzieli również liczne konkursy z nagrodami, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy najmłodszych.

Polecamy: Jak działa dogoterapia w terapii autyzmu?

Piknik skierowany jest także do rodziców dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i ADHD

Piknik będzie również okazją do odwiedzenia stoisk firm wspierających i współorganizujących wydarzenie, a wśród nich Ośrodka Terapeutycznego ,,Szczęśliwe Dzieci”. Zatrudnia on specjalistów z zakresu terapii behawioralnej, psychologicznej i logopedycznej, którzy na co dzień pracują z dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera, całościowymi zaburzeniami rozwoju, ADHD oraz innymi trudnościami. Ośrodek wspiera też rodziców oraz kadry pedagogiczne w szkołach i przedszkolach poprzez fachowe szkolenia i konsultacje. Ideą Ośrodka ,,Szczęśliwe Dzieci” jest wspomaganie rozwoju dziecka tak, aby wszystkie pociechy i ich rodziny były szczęśliwe.

Piknik startuje 16 czerwca od godz. 11:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich, chcących spędzić mile i pożytecznie weekendowy czas!

Źródło: Ośrodek „Szczęśliwe Dzieci”/ (dr)

Zobacz także: Podaruj dzieciom 2 kubki mleka!

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!