Masaż Ma-Uri - przywrócenie harmonii

Masaż Ma-Uri - przywrócenie harmonii

Najpierw rozmowa, która stwarza poczucie bezpieczeństwa. O Twoim życiu, celu wizyty, oczekiwaniach. Masaż Ma – Uri jest dostosowywany indywidualnie do twoich potrzeb.
/ 11.10.2017 14:46
Masaż Ma-Uri - przywrócenie harmonii

Zachęcający wstęp

Pomieszczenie również zachęca – jest przytulne i ciepłe, tak usytuowane, żeby nikt nie przeszkadzał. W tle słychać rytmy radosnych melodii polinezyjskich lub bardziej spokojnych, medytacyjnych, w zależności od nastroju klienta. Osoby zestresowane potrzebują się wyciszyć, na chwilę odetchnąć od otaczającego ich świata.

To jest właściwy moment na wsłuchanie się we własne wnętrze. Natomiast osoby pozbawione energii, które utraciły nadzieję na poprawę swojego życia, potrzebują skocznej, inspirującej muzyki oraz dłuższej rozmowy terapeutycznej.

Początek masażu

Ma-uri wykonywany jest mięśniami przedramion przy użyciu olejku do masażu. Masowane jest całe ciało, z wyłączeniem miejsc intymnych, które przykrywa się ręcznikiem. Masażysta, ubrany w sportowy strój, dodatkowo przepasany jest na wysokości bioder chustą lava-lava, która wzbudza właściwe energie, potęguje wrażliwość terapeuty.

Czytaj dalej

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!