Londyńskie opowieści w zapachach

Wyjechać do Wielkiej Brytanii, zwiedzić Londyn… wiele osób chciałoby się choć na chwilę oderwać od codzienności i wyruszyć w podróż życia. Jedni marzą o egzotycznych wyspach, inni o angielskiej mgle. To ostatnie życzenie można symbolicznie zrealizować dzięki kolekcji produktów zapachowych Tales of London.
/ 04.12.2013 09:22

fot. materiały prasowe

W kolekcji Tales of London znajduje się 6 perfumowanych produktów opracowanych w Wielkiej Brytanii z myślą o Londynie i jego niespotykanej, fascynującej historii. W kolekcji dostępne są zapachy zamknięte w szklanych dyfuzorach i świecach, poświęcone: Westminster, Buckingham, Knightsbridge, Piccadilly, Covent Gardens i Portobello. Każdy produkt jest pięknie zapakowany i opatrzony własną, fascynującą historią.

Tales of London to nie tylko zapachy, ale również eleganckie, zdobione przedmioty, które dodadzą szyku zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzom. Każdy z tych produktów może być ciekawym prezentem dla mężczyzny.

Zobacz także: Aromaterapia, czyli jak używać olejków?

Lampy zapachowe Ashleigh & Burwood

fot. materiały prasowe

Wytworne, kryształowe, szklane lub ceramiczne Lampy Zapachowe Ashleigh & Burwood, w połączeniu z wybraną kompozycją zapachową, to prawdziwa gratka dla koneserów pięknych i jednocześnie praktycznych przedmiotów. Po zaledwie 30 minutach lampa z wybranym zapachem oczyści i przekształci wnętrze domu w oazę spokoju i radości. Tak niewiele trzeba, żeby stworzyć zmysłową i odprężającą atmosferę w sypialni, odświeżyć powietrze w salonie lub zniwelować niechciane zapachy w kuchni.  Wśród kilkudziesięciu dostępnych wkładów zapachowych do lamp znajdziemy aromaty pachnące Świętami, takie jak: Złoto, Kadzidło i Mirra, Cynamonowe tosty, Cynamon z pomarańczą, Prażone kasztany, Świąteczne przyprawy, Białe Święta, Noel.

Warto wiedzieć: Na czym polega aromaterapia?

Dyfuzor zapachowy Clem Goa

fot. materiały prasowe

Oferta Aromanti to również piękne zapachy ukryte w ekskluzywnych, szklanych dyfuzorach. Bazując na aromatach o doskonałej jakości stworzą „pachnącą” atmosferę i wzmocnią pozytywne emocje w naszych domach.
Dyfuzor zapachowy Clem Goa z zapachem Złoto, kadzidło i mirra. To przyjemna, orientalna i prawie mistyczna woń, gdzie kadzidło paruje żywicznymi nutami mirry i złocistym, szafranowym pyłem. Zapach pełen blasku i prawdziwy, królewski dar na Święta.

Polecamy: Czy uwodzenie zapachem jest możliwe?

Źródło: materiały prasowe Aromanti Spółka z o.o.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!