Fot. Telemedycyna Polska
WIDEO…
W niedzielę 26.02.2012 r. miała miejsce akcja bezpłatnych badań serca – była to pierwsza akcja w ramach 31 Edycji Dolny Śląsk Projektu „Zadbaj o swoje serce!”. Akcja ta ma charakter informacyjno-profilaktyczno-społeczny, a patronuje jej wortal Zdrowie.wieszjak.polki.pl.

Fot. Telemedycyna Polska
WIDEO…

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska

Fot. Telemedycyna Polska
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!