Akcja "Zadbaj o swoje serce!"/fot. Telemedycyna Polska
WIDEO…
W niedzielę 29.01.2012 r. miała miejsce akcja bezpłatnych badań serca – była to czwarta akcja w nowym roku w ramach 30 Edycji Śląskiej Projektu „Zadbaj o swoje serce!”. Podczas akcji przebadano i skonsultowano kardiologicznie 153 mieszkańców Rybnika i okolic, którzy w tym dniu przybyli na miejsce akcji i wzięli w niej udział. Zdrowie.wieszjak.polki.pl jest patronem tej akcji.

Akcja "Zadbaj o swoje serce!"/fot. Telemedycyna Polska
WIDEO…

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska

Akcja Zadbaj o swoje serce!/fot. Telemedycyna Polska
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!