Telemedycyna polska
WIDEO…
W niedzielę 8.01.2012 r. miała miejsce akcja bezpłatnych badań serca: była to pierwsza akcja w nowym roku w ramach 30 Edycji Śląskiej Projektu „Zadbaj o swoje serce!”. Podczas akcji przebadano i skonsultowano kardiologicznie 97 mieszkańców Bielska-Białej i okolic. Zgłaszającym się pacjentom zostało wykonane badanie EKG, pomiar ciśnienia oraz poziomu cholesterolu, a następnie mieli oni możliwość konsultacji z lekarzami oraz dietetykiem.

Telemedycyna polska
WIDEO…

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska

Telemedycyna polska
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!