Obrzydliwe nawyki - 11 najbardziej ohydnych przyzwyczajeń

Najbardziej obrzydliwe nawyki fot. Fotolia
Zobacz co znalazło się na naszej liście i weź udział w głosowaniu na najohydniejszy z nawyków
/ 15.02.2016 07:00
Najbardziej obrzydliwe nawyki fot. Fotolia

Raz zobaczone, na długo wbijają się w pamięć. Na samą myśl o nich dostajemy gęsiej skórki. Obrzydliwe nawyki są "wśród nas" i nic nie zapowiada, żeby w niedługim czasie miało się to zmienić.

Trudno w to uwierzyć, ale nadal niektórzy dorośli nie myją rąk po wyjściu z toalety (fuj!) czy publicznie obgryzają paznokcie (ohyda). To niestety nie tylko problem estetyczny - niektóre niehigieniczne nawyki jednej osoby mogą wpłynąć na pogorszenie zdrowia wielu ludzi! Poniżej znajdziecie 11 rzeczy, które naszym zdaniem zasługują na miano najbardziej obrzydliwych z nawyków. A może same dodałybyście coś do tej listy?


Który z nich obrzydza was najbardziej? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Naprawdę trudno wybrać najgorszy nawyk wśród długiej listy obrzydliwych rzeczy, które robią publicznie niektórzy ludzie. Dlatego decyzję w tej sprawie zostawiamy wam - zagłosujcie w naszej sondzie i wybierzcie ten, na myśl o którym robi wam się słabo z obrzydzenia. Czekamy na wasze głosy i komentarze!


Przeczytaj również:

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!