fot. Telemedycyna Polska
WIDEO…
W niedzielę 10.06.2012 r. miała miejsce akcja bezpłatnych badań serca – była to pierwsza akcja w ramach 33. Edycji Łódź/Śląsk Projektu „Zadbaj o swoje serce!”. W jej ramach przebadano 113 osób. Zdrowie.wieszjak.polki.pl i Rynekmedyczny.pl są patronami akcji.

fot. Telemedycyna Polska
WIDEO…

fot. Telemedycyna Polska

fot. Telemedycyna Polska

fot. Telemedycyna Polska

fot. Telemedycyna Polska

fot. Telemedycyna Polska

fot. Telemedycyna Polska

fot. Telemedycyna Polska

fot. Telemedycyna Polska
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!