W niedzielę 26 czerwca odbyła się kolejna akcja „Zadbaj o swoje serce”, której jesteśmy patronem medialnym – miała ona miejsce w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu. Można było skorzystać z porad specjalistów z zakresu kardiologii, dietetyki oraz trenerów sportowych, a także wykonać podstawowe badania profilaktyczne!






Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.
Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!